Muzyka jest ważna

DJ Z DOŚWIADCZENIEM

Jacek – urodzony w 1982 r. w Świętochłowicach, gdzie od najmłodszych lat uczył się kunsztu gry na pianinie. Mając 13 lat ukończył szkołę muzyczną I Stopnia w Chorzowie, lecz od najmłodszych lat interesował się sztuką dj-owania. Pierwsze imprezy rozkręcał już jako 15-latek w szkole podstawowej i MDK-u w Świętochłowicach. Kolejnym etapem były katowickie kluby, takie jak np. „Metarmofozy” – dzisiejsza „Endorfina”, „OUI”, Megaclub, Straszny Dwór, Oko Miasta, itd.

W 2005 roku rozpoczął prowadzenie imprez okolicznościowych, które umożliwiły mu nabrania większego doświadczenia oraz przekazania swojej wiedzy wielu innym młodszym pokoleniom dj’i, którzy do dziś grają w klubach na całym Śląsku i mają swoje agencje muzyczne.

Po dzień dzisiejszy Jacek jest dj’em i starannie dobiera utwory aby parkiet był zawsze pełny jednocześnie dba o oprawę wizualną w trakcie uroczystości.

Dla was się rozwijamy

LICENCJA NA WODZIREJA

Agnieszka – urodzona w 1985 r. w Świętochłowicach. Już od czasów licealnych udzielała się w przygotowaniach występów, przemówień oraz akademii w szkołach oraz Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach. Tym samym pozyskała doświadczenie w pracy z mikrofonem oraz publicznością.

W 2014 roku małymi krokami została wciągnięta przez swojego męża do współpracy przy organizowaniu oraz prowadzeniu imprez okolicznościowych i wesel, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

W 2016 roku Agnieszka uczestniczyła w 3-dniowym kursie Wodzirejów Wesele i Zabaw Bezalkoholowych czerpiąc wiele pomysłów i inspiracji być najlepszą wodzirejką i z uśmiechem na twarzy rozbawiać waszych gości, prowadzić konkursy oraz dbać o to by wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Na czym polega nasza Praca ?

Trzy proste zasady

Najlepsza Muzyka

Wieloletnie doświadczenie jako dj na wielu imprezach to gwarancja perfekcyjnie dobranej muzyki. To gwarancja że wasi gości nie będą chcieli schodzić z parkietu. Ale też wiemy że znacie swoich gości najlepiej dlatego chętnie poddamy się waszym sugestiom. Razem dopasujemy muzykę idealnie.

Oświetlenie i efekty

Wiemy jak bardzo istotnym elementem każdej uroczystości jest oprawa wizualna. To ważne aby tego szczególnego dnia wszystko wyglądało idealnie. Dlatego do waszej dyspozycji oddajemy najwyższej jakości oświetlenie oraz efekty specjalne takie jak ciężki dym, wytwornica śniegu czy wytwornica baniek.

Atmosfera i Zabawa

Muzyka i światło to nie jedyne składniki idealnej uroczystości. Z wielką radością dzielimy się entuzjazmem i podkręcamy atmosferę dobrej zabawy. Jesteśmy z wami w każdym ważnym momencie, a zabawy i konkursy integrują gości. Wszystko utrzymane w tonie dobrego smaku całej uroczystości.